Penerangan produk
Bata api untuk ketuhar rawatan haba mempunyai rintangan haus yang baik: bata api tanah liat mempunyai kekerasan dan ketumpatan yang tinggi, dan permukaannya tidak mudah dipakai, jadi ia boleh mengekalkan kemasan permukaan dan kekuatan mekanikal pada suhu tinggi untuk masa yang lama.
Bata api untuk ketuhar rawatan haba mempunyai prestasi penebat haba yang baik: bata api tanah liat sering mengandungi beberapa bahan penebat haba, seperti perlit yang diperluas, vermikulit yang diperluas, dll. Bahan-bahan ini boleh meningkatkan prestasi penebat haba batu api tanah liat, supaya ia mempunyai penebat haba yang sangat baik. prestasi dalam persekitaran suhu tinggi

Aplikasi bata api untuk ketuhar rawatan haba
Industri kimia: Bata api untuk ketuhar rawatan haba boleh digunakan dalam penapisan minyak, baja, etilena dan lapisan peralatan kimia lain, reaktor, saluran paip, relau pemanas dan bahagian lain.
Industri kuasa: Bata api untuk ketuhar rawatan haba boleh digunakan dalam dandang stesen janakuasa, serombong, peralatan penyahsulfuran, peralatan penyingkiran habuk, penunu dan bahagian suhu tinggi yang lain.

Indeks fizikal dan kimia bata api untuk ketuhar rawatan haba
|
barang |
Indeks |
|
||||||||
|
/ |
N-1 |
N2a |
N2b |
N-3a |
N-3b |
N-4 |
N-5 |
N-6 |
||
|
Refractoriness / darjah Lebih besar daripada atau sama dengan |
1750 |
1730 |
1730 |
1710 |
1710 |
1690 |
1670 |
1580 |
||
|
0.2Mpa Refractoriness di bawah beban(RUL)/ darjah Lebih besar daripada atau sama dengan |
1400 |
1350 |
/ |
1320 |
/ |
1300 |
/ |
/ |
||
|
Memanaskan semula perubahan linear/darjah (1500 darjah ,2j) |
1400 darjah, 2j |
+0.1 -0.4 |
+0.1 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
/ |
/ |
/ |
/ |
/ |
|
|
1350 darjah, 2j |
|
|
|
+0.2 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
|
||
|
Keliangan ketara/% Kurang daripada atau sama dengan |
22 |
24 |
26 |
24 |
26 |
24 |
26 |
28 |
||
|
CCS/Mpa Lebih besar daripada atau sama dengan |
30 |
25 |
20 |
15 |
15 |
20 |
15 |
15 |
||
Pakej:

Pengenalan kilang

Zhengzhou Caihua Kiln Masonry Installation Co., Ltd, dipanggil pendek CH Refractory telah ditubuhkan pada tahun 1984, mempunyai peralatan proses lanjutan dan sistem penyediaan bahan mentah.

Satu set lengkap peralatan ujian konvensional refraktori, boleh memastikan kualiti sebelum dihantar kepada pelanggan. Pengeluaran tahunan pelbagai bahan refraktori berbentuk dan tidak berbentuk 120,000 tan.

CH Refraktori terutamanya menghasilkan bahan refraktori untuk metalurgi, coking, industri simen, industri kuasa elektrik, kimia dan relau industri am. Produk refraktori yang dieksport ke Timur Tengah, Amerika Selatan, Asia Tengah, Asia Tenggara, Afrika dan kawasan lain.
Soalan Lazim
S: Apakah itu Foreign Trade-Express?
S: Bagaimanakah saya boleh mendapatkan harga secepat mungkin?
S: Bolehkah saya mendapatkan sampel untuk ujian?
S: Apakah MOQ produk anda?
S: Bagaimana anda boleh menjamin kualiti produk anda
S: Negara manakah yang anda eksport terutamanya?
S: Berapa lama masa pengeluaran?
S: Apakah tempoh pembayaran yang boleh anda terima?
S: Bolehkah anda melakukan OEM? Atau pakej tersuai?
S: Bolehkah saya melawat kilang anda?
Indeks fizikal dan kimia bata api untuk ketuhar rawatan haba
|
barang |
Indeks |
|
||||||||
|
/ |
N-1 |
N2a |
N2b |
N-3a |
N-3b |
N-4 |
N-5 |
N-6 |
||
|
Refractoriness / darjah Lebih besar daripada atau sama dengan |
1750 |
1730 |
1730 |
1710 |
1710 |
1690 |
1670 |
1580 |
||
|
0.2Mpa Refractoriness di bawah beban(RUL)/ darjah Lebih besar daripada atau sama dengan |
1400 |
1350 |
/ |
1320 |
/ |
1300 |
/ |
/ |
||
|
Memanaskan semula perubahan linear/darjah (1500 darjah ,2j) |
1400 darjah, 2j |
+0.1 -0.4 |
+0.1 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
/ |
/ |
/ |
/ |
/ |
|
|
1350 darjah, 2j |
|
|
|
+0.2 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
|
||
|
Keliangan ketara/% Kurang daripada atau sama dengan |
22 |
24 |
26 |
24 |
26 |
24 |
26 |
28 |
||
|
CCS/Mpa Lebih besar daripada atau sama dengan |
30 |
25 |
20 |
15 |
15 |
20 |
15 |
15 |
||


